Teslimat ve Kargo

Teslimat Süresi:
Firmamızdan satın aldığınız ürünler, genelde 2 iş günü veya Maksimum 7 iş günü içerisinde kargoya verilir.Saat 12:00 ' a kadar verilen siparişler aynı gün kargoya verilir.
Haftasonu verdiğiniz siparişler Pazartesi günü işleme alınır.Teslimat günleri kargonun o bölgeye gerçekleştirdiği dağıtım planına göre değişkenlik gösterebilir.

Siparişim hangi kargo ile gönderilecek?
Siparişleriniz anlaşmalı kargo firması olan YURTİÇİ KARGO  ile belirttiğiniz adrese teslim edilir. Farklı bir kargo talebiniz olur ise müşteri destek WhatsApp hattı ya da mail adresine bildiriniz.

Kargo bedeli öder miyim?
Kargo bedeli alıcıya aittir. Gönderiler ÜCRET ALICI olarak yapılmaktadır.

Kargo teslimatı sırasında nelere dikkat etmeliyim?

Siparişinizi teslim alırken kargo paketinizde hasar (yırtık, ezilme, ıslanma, vb.) olup olmadığını mutlaka kontrol etmelisiniz. Hasar tespiti durumunda, oluşan hasar ürüne zarar vermiş veya hasar nedeniyle faturadaki ürün ile içerik eşleşmiyor ise kargoyu teslim almamanız ve kargo görevlisinden ‘’Hasar tespit tutanağı’’düzenlemesini talep ediniz. Tutanak düzenlenmeden kargo teslim fişini imzalamayınız. Kargo teslim fişine atılan imza ürünü eksiksiz ve sağlam olarak teslim aldığınız anlamına gelmektedir. Durum tespit tutanağı düzenlemek isterlerse kabul etmeyiniz, durum tespit tutanağı kesinlikle hasar tespit tutanağı yerine geçmez.
Gerekli kontrolleri yaptıktan sonra, kargoyu teslim almazsanız müşteri hizmetlerimize durumu bildirmeniz gerekmektedir.
Hasarlı ürünü tutanak ile birlikte teslim almadan kargo ile geri gönderin.